Cursus
1 dag
07-03-2025
Kom je in je werk soms agressieve mensen tegen? Vind je het lastig om daar goed mee om te gaan? In deze training van onze businesspartner Boertien Vergouwen Overduin ontwikkel je de kennis en vaardigheden die je helpen om hier goed mee om te gaan, zodat je zelf geen last hebt van wat je meemaakt. Je krijgt inzicht in je eigen gedrag en leert effectief te reageren op agressief gedrag. Hiermee voorkom je dat de situatie uit de hand loopt. Ook wordt er gewerkt met een trainingsacteur. Je kunt hiermee specifieke situaties naspelen om te oefenen en te ontdekken wat bij jou en je medewerkers past.
Kun jij jezelf hierin vinden? Dan past deze cursus bij jou!
Voordat je aan de training begint, geef je in de online intake aan wat je werksituatie is, wat je leerdoelen zijn en wat jij lastige situaties vindt. Deze intake gebruikt de trainer als basis voor de training. Tijdens de bijeenkomsten kijk je naar het gedrag van de ander, maar ook naar je eigen gedrag. Je krijgt inzicht in je grenzen en hoe je die aangeeft. Je leert ook om agressief gedrag te herkennen en effectief te reageren, zodat dreigende conflicten worden voorkomen. Tijdens de bijeenkomsten worden theorie en praktijk afgewisseld, waarbij de nadruk ligt op oefenen. Dit doe je onder andere met rollenspelen.
Benieuwd naar de volledige inhoud van de cursus? Bekijk het complete cursusprogramma.
Er gelden geen specifieke toelatingseisen.
Je volgt de bijeenkomsten uit dit programma klassikaal op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina op onze website.
Na succesvolle afronding van deze cursus ontvang je het certificaat van deelname ‘Omgaan met Agressie’ van Boertien Vergouwen Overduin.
Opleiding op locatie
Bij Pro Education regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,-/ € 30,-* per dag of € 5,50 / € 10,-* per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50/ € 35,-* per dag of € 10.- / € 20.-* per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief BTW. Vanaf 1 september 2024 zijn de bedragen met een * van toepassing.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.