Cursus Nascholing
3 dagen
09-10-2023
In de gangbeeldanalyse ligt de nadruk op stoornissen die waarneembaar zijn bij het wandelen. Deze praktijkgerichte cursus biedt je de essentiële kennis rondom de diagnose en behandeling van laag tot midden complexe afwijkingen die zichtbaar zijn in het gangbeeld. In het theoretische gedeelte wordt ingegaan op normaalgang, pathologische loopbeelden, motorische leerprocessen en de opbouw van een looptraining. Wil je graag cliënten met afwijkingen in hun gangpatroon helpen? En wil je meer weten van ganganalyse en looptraining? Dan is deze cursus iets voor jou.
Deze praktische cursus is speciaal ontwikkeld voor fysiotherapeuten, ergotherapeuten, oefentherapeuten, registerpodologen en podotherapeuten die worden geconfronteerd met cliënten met afwijkingen in hun gangpatroon. Er wordt ingegaan op het lopend functioneren van deze cliënten. Rennen en lopen als sport komen niet aan bod.
Tijdens de cursus werk je aan praktische oefeningen en leer je van elkaar via interessante discussies. Je kennis van loopscholing, gebaseerd op moderne principes van motorisch leren, zal aanzienlijk toenemen. De praktijklessen vinden plaats in een revalidatiecentrum. Hier komt de theorie tot leven tijdens het oefenen met amputatiecliënten, orthopedische cliënten en cliënten met een centrale of perifere neurologische aandoening.
De cursus heeft een totale studiebelasting van 36 uur, waarvan 24 contacturen en 12 uur zelfstudie. Het minimumaantal deelnemers aan de cursus is 12, het maximum 24.
Jos Deckers en Dominiek Beckers hebben beiden jarenlang ervaring als fysiotherapeut in het revalidatiecentrum Adelante in Hoensbroek. Zij zijn de auteurs van het boek Ganganalyse en looptraining voor de paramedicus (2017). Hun paramedische cursussen zijn een groot succes in zowel binnen- als buitenland.
Deze cursus wordt alleen klassikaal aangeboden, kijk voor de locatie van de cursus bij de planning. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
In deze cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na een actieve deelname aan de cursus en bij 100% aanwezigheid ontvang je het certificaat en worden je punten bijgeschreven.
Ontdek diverse subsidies die je kunnen helpen bij het verlagen van je studiekosten, of je nu zelf betaalt of je werkgever. Hieronder vind je een handig overzicht van de beschikbare regelingen.
Regelingen voor de student:
Regelingen voor de werkgever:
Bekijk per regeling welke voorwaarden en voordelen van toepassing zijn op onze pagina over subsiedieregelingen.
Opleiding op locatie
Bij Schoevers regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Volg je een HBO opleiding? Dan kan er naast de aangegeven kosten in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra docent- of portfoliobegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten vind je in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Onze paramedische cursussen die accreditatiepunten opleveren zijn erkend door verschillende brancheorganisaties. De volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen zijn wettelijk erkende opleidingen. Deze erkende cursussen en opleidingen zijn vrijgesteld van btw. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan is dit een samengestelde prijs inclusief studiemateriaal en locatie- en arrangementskosten. Over deze prijscomponenten is 9% btw van toepassing.