Cursus Nascholing
2 dagen
07-11-2023
Wil je graag je kennis en vaardigheden in motiverende gespreksvoering verder ontwikkelen? En wil je meer grip krijgen op het proces van gedragsverandering? Dan is deze cursus iets voor jou. Je leert onder andere om efficiënter terug te koppelen op het proces van gedragsverandering bij je cliënt. Hierbij staat de autonomie van de cliënt centraal, maar je vindt daarnaast ruimte voor het geven van advies binnen een gesprek. Dit is de ideale cursus voor iedere hulpverlener met ervaring in motiverende gesprekstechnieken die middelen aangereikt wil krijgen om het eigen handelen te verbeteren.
Deze praktijkgerichte cursus is speciaal ontwikkeld voor mensen die een basiscursus motiverende gespreksvoering hebben gevolgd en op hun eigen handelen willen reflecteren. Dit om cliënten efficiënter te ondersteunen in hun gedragsverandering.
Om deze cursus te kunnen volgen dien je eerst de cursus Motivational Interviewing te hebben afgerond.
De combinatie van inspirerende bijeenkomsten en een zeer moderne online leeromgeving maakt deze cursus bijzonder effectief. Je krijgt kennis aangereikt door middel van ondersteunende literatuur, praktische oefeningen, filmfragmenten en een heldere uitleg van docenten die beschikken over jarenlange ervaring op het gebied van motiverende gesprekstechnieken.
De cursus wordt gegeven in kleine groepen en heeft een totale studiebelasting van 18,5 uur, waarvan 12 contacturen en 6,5 uur zelfstudie.
Janet Murris is diëtist en trainer communicatieve vaardigheden, gespecialiseerd in onder andere motivational interviewing, NLP, geweldloos communiceren, oplossingsgericht werken en breinvriendelijk trainen. Janet is aangesloten bij MINTned.
Hetty de Laat was preventiewerker in de verslavingszorg. Daar leerde zij MI kennen. Sinds 2000 heeft ze haar eigen trainingsbureau, aangesloten bij MINTned.
Deze cursus wordt alleen klassikaal aangeboden, kijk voor de locatie van de cursus bij de planning. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn.
In deze cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na een actieve deelname aan de cursus en bij 100% aanwezigheid ontvang je het certificaat en worden je punten bijgeschreven.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van de studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra docent- of portfoliobegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Het menu met extra mogelijkheden en de bijbehorende kosten is te vinden in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Pro Education regelt voor jou een arrangement bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen wij naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Onze paramedische cursussen die accreditatiepunten opleveren zijn erkend door verschillende brancheorganisaties. De volledige HBO Bacheloropleidingen en de volledige Masteropleidingen zijn wettelijk erkende opleidingen. Deze erkende cursussen en opleidingen zijn vrijgesteld van btw. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.
Wordt er enkel een totaalprijs vermeld, dan is dit een samengestelde prijs inclusief studiemateriaal en locatie- en arrangementskosten. Over deze prijscomponenten is 9% btw van toepassing.